Громадська непокора

КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКУ АКАДЕМІЮ ПІДТРИМАЛИ:

Університети Любліна

Шановні студенти України!

Цим листом ми хочемо засвідчити свою підтримку. Окрім попередніх маніфестацій на вулицях Любліна 22 та 23 листопада, які засвідчили небайдужість польської громадськості до подій на Україні. Цього дня 24.11.2004 на знак солідарності зі страйкуючими студентами України студенти Любліна розгорнули наметове містечко біля найбільшого університету міста - Університету Марії Складовської Кюрі (який надав Вікторові Ющенку звання доктора honoris causa в 2000 році). Метою цієї акції є також привернення уваги громадськості та засобів масової інформацій до політичної ситуації на Україні, а також заклик до студентів та студентських самоврядувань університетів Польщі до консолідації та солідарності з українськими колегами.
Ми визнаємо вибори на Україні сфальсифіковані державним ресурсом, а результати виборів оприлюднені ЦВК такими, не відповідають дійсності і суперечать волевиявленню народу.
Також ми переконані, що сьогоднішня влада, яка є байдужою до волі свого народу, повинна бути замінена. Тому ми офіційно долучаємось до демократичної опозиції, що засвідчуємо нижче поданими підписами підтримки

Back